Alarmy

Každý kto sa v dnešnej dobe cíti nejakým spôsobom ohrozený, alebo s preventívnych dôvodov chce mať zabezpečený majetok proti zlodejom, poškodeniu alebo znehodnoteniu by si mal nechať inštalovať alarmový systém, ktorý spolu s kamerovým systémom môže páchateľa pomôcť usvedčiť.

 
 
 
 

Alarm - odborne označovaný ako Elektronická Zabezpečovacia Signalizácia skratka EZS - obsahuje veľké množstvo prvkov, pomocou ktorých je možné odborne zabezpečiť akékoľvek priestory, počínajúc malým bytom, končiac veľkou firmou. Moderné detektory EZS sú schopné identifikovať pohyb, rozbitie skla, otvorenie okna a dverí, ale aj pokusy o sabotáž komponentov EZS dokážu taktiež detekovať rôzne plyny a preventívne pôsobiť proti zaplaveniu priestorov.

 
 
 

Dodávame a inštalujeme systémy PARADOX

 
 
 

Inštalujeme EZS aj v bezdrôtovej technológii takže sa nemusíte báť zásahu do stavby jej prípadnému znečisteniu či poškodeniu.

 
 
 
 
 

Nájdeme riešenie aj pre Vás

 
 
 

Návrh a implementáciu EZS realizujeme výhradne po konzultácii s klientom poprípade na základe vypracovaného projektu. Pred samotnou ponukou a realizáciou musíme poznať objekt z hľadiska podmienok zabezpečenia priestorov, možnosti umiestnenia senzorov a prvkov EZS atď. Na základe týchto skutočností vieme navrhnúť správne komponenty EZS a vypracovať realizačnú ponuku a realizovať projekt.