Sme elektrikárska firma, nie personálna agentúra a na profesionalite našich zamestnancov a živnostníkov nám záleží. V prípade potrieb a podľa druhu objednávky zabezpečujeme školenie pre práce konkrétne práce a práce vo výškach a obsluhu s vysokozdvižnými plošinami. Ak máte záujem o prácu vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár my sa Vám určite do niekoľkých dní ozveme a dohodneme ďalší postup.

 
 

Kontaktný formulár - záujmu o prácu

   
   
   

  FAQ

  1Zabezpečuje firma ubytovanie a jeho úhradu ?
  Áno naša firma zabezpečuje ubytovanie aj úhradu za bývanie v ubytovacích zariadeniach (penziónoch) v dvoj a troj lôžkových izbách.
  2Aké vybavenie je na ubytovaní ?
  Každé ubytovanie má prístup na WiFi (niekde je signál slabší, ale vieme si pomôcť vlastnými extendermi WiFi signálu), samozrejmosťou je ľadnička, sporák, riady, práčka (v niektorých ubytovacích zariadeniach sa za pranie platí žetónmi, ktoré sa kupujú prevažne za 1€ u správcu penziónu)
  3Ako je to s dopravou ?
  Naša firma zabezpečuje dopravu z miesta bydliska na miesto ubytovania a taktiež denný odvoz na stavbu aj zo stavby. Okrem dopravy v rámci zákazky zabezpečujeme aj odvoz a dovoz na dohodnuté turnusy.